XIV SPŁYW TWARDZIELI KALISZ-PROSNA 2022

 
 
 
baner internet 14 ST 2022
 
 
 
 
 
Zaproszenie
Kaliski Okręgowy Związek Żeglarski i Kaliski Klub Wodny „FALA” w dniu 14 marca 2020 roku organizuje XIV Spływ Twardzieli rzeką Prosną im. Jana Pasia.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać siłę własnego charakteru i wytrzymałość organizmu na ekstremalne warunki. Jeśli jesteś przekonana, przekonany, że w mokrym skafandrze i ABC przepłyniesz 4 kilometrów Prosną w temperaturze wody 3 stopnie Celsjusza to jest impreza dla Ciebie.
Czekamy na śmiałków ! Potwierdzić swój hart ducha może zarówno kobieta jak i mężczyzna w każdym wieku. W poprzednich edycjach rozpiętość wieku wynosiła od 12 do 67 lat.
Zbiórka uczestników o godzinie 09.30 przy budynku Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.
Zapewniamy świetną zabawę, certyfikat zaświadczający o zdobyciu tytułu Twardziela, gorące napoje i posiłek na mecie. Potwierdzenie własnych możliwości będzie przyjemniejsze, jeżeli odbędzie się w towarzystwie przyjaciół i znajomych. Powiadom ich o imprezie i zachęć do udziału.
Start spływu o godzinie 11.00 a zakończenie około godziny 13.30.
Uczestnikami spływu mogą być osoby, które ukończyły 18 lat a także osoby niepełnoletnie posiadające pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.
Dla uczestników do 14 roku życia, alternatywnie trasa o długości 750 metrów.
Chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie prosimy o kontakt z organizatorami :
Bogdan Olejnik tel.601-561-390 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Nowakowski tel. 601-162-420 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Adres do pobrania dokumentów spływu - www.kkwfala.kalisz.pl