Okręgowe zakończenie sezonu 2018

Zawody rozegrano w następujących klasach Optimist, Optimist UKS, Laser, 420, Omega.
W regatach udział wzięli żeglarze z zaprzyjaźnionych klubów południowej Wielkopolski: HKŻ Odkrywca z Kalisza, UKŻ Trawers z Ostrowa Wlkp.,KŻ Politechniki Poznańskiej, Jach Klub Orion z Ostrzeszowa, UKŻ Sroda z Srody Wlkp.
Wszystkim zawodnikom biorącym udział w regatach, dziękujemy bardzo za czystą sportową rywalizację i życzymy kolejnych sukcesów żeglarskich.
Dziękujemy wszystkim sympatykom, przyjaciołom i ludziom dobrej woli za pomoc, wsparcie i zaangażowanie w organizację regat. Było nam niezmiernie miło gościć na regatach p. Piotra Gulczyńskiego Prezesa KOZŻ i czuliśmy się zaszczyceni powierzeniem przeprowadzenia zakończenia sezonu żeglarskiego w okręgu. Serdeczne podziękowania składamy również strażakom z OSP Jarocin oraz funkcjonariuszom policji za udzielone wsparcie i zabezpieczenie przebiegu regat. Regaty odbyły się pod patronatem honorowym: Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Jarocińskiego i Burmistrza Jarocina. Do zobaczenia wszystkim w nowym sezonie żeglarskim 2019.

 fine2018f02

 fine2018f02

 fine2018f02

 fine2018f01