XIII SPŁYW TWARDZIELI im. Jana Pasia KALISZ- PROSNA 2019

Zaproszenie

Kaliski Okręgowy Związek Żeglarski i Kaliski Klub Wodny „FALA” w dniu 9 marca 2019 roku organizuje XIII Spływ Twardzieli rzeką Prosną im. Jana Pasia.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać siłę własnego charakteru i wytrzymałość organizmu na ekstremalne warunki. Jeśli jesteś przekonana, przekonany, że w mokrym skafandrze i ABC przepłyniesz 4 kilometrów Prosną w temperaturze wody 3 stopnie Celsjusza to jest impreza dla Ciebie.
Czekamy na śmiałków ! Potwierdzić swój hart ducha może zarówno kobieta jak i mężczyzna w każdym wieku. W poprzednich edycjach rozpiętość wieku wynosiła od 12 do 67 lat.
Zbiórka uczestników o godzinie 09.30 przy budynku Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.
Zapewniamy świetną zabawę, certyfikat zaświadczający o zdobyciu tytułu Twardziela, gorące napoje i posiłek na mecie. W trakcie uroczystego obiadu podsumowującego imprezę każdy uczestnik otrzyma upominek, między innymi sprzęt firmy „AQUALUNG”. Potwierdzenie własnych możliwości będzie przyjemniejsze, jeżeli odbędzie się w towarzystwie przyjaciół i znajomych. Powiadom ich o imprezie i zachęć do udziału. Osobom towarzyszącym zapewnimy atrakcje w postaci między innymi: przejazdów zaprzęgiem konnym, rozlosowanie 5 darmowych intro nurkowych, wystawy sprzętu nurkowego, kiermaszu, konkursów z nagrodami i innych.

Start spływu o godzinie 11.00 a zakończenie około godziny 13.30.

Uczestnikami spływu mogą być osoby, które ukończyły 18 lat a także osoby niepełnoletnie posiadające pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.
Chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie prosimy o kontakt z organizatorami :

Krzysztof Nowakowski tel. 601-162-420 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Bogdan Olejnik tel.601-561-390 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres do pobrania dokumentów spływu - www.kkwfala.kalisz.pl