logo vega

Adres:

KSW VEGA LOK Pleszew
ul. Poniatowskiego 7
63-300 Pleszew

Strona www: www.vega.pleszew.pl
Adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komandor Klubu: Jacek Kończak

 

 

Kilka słów o sobie:

 

Spotkanie założycielskie Klubu odbyło się 12 lutego 2006 roku w siedzibie Ligi Obrony Kraju w Pleszewie. Działalność Klubu oparta jest na podstawach wypracowanych przez poprzednika o tej samej nazwie. Oparta ma ona być głównie o młodzież, starając się propagować żeglarstwo jako wspaniały sposób spędzania wolnego czasu oraz sposób na życie. Klub powstał z myślą o popularyzowaniu, organizowaniu i rozwijaniu żeglarstwa we wszystkich jego formach wśród osób, które chociaż trochę interesują się tą dyscypliną sportu. Pozwala on również na rozpoczęcie wspaniałej żeglarskiej przygody osobom, które nigdy nie miały do czynienia z tą dyscypliną sportu.

 


Pomimo faktu, iż Klub rozpoczął działalność dosyć niedawno, działalność klubowa jest jednak bardzo prężna. Pozwala nam to na realizację wielu inicjatyw.

 

Od początku swojej działalności planujemy organizację szkoleń dla żeglarzy, opiekę nad młodymi adeptami żeglarstwa oraz deklarujemy współpracę z innymi klubami żeglarskimi z naszego rejonu. Obecnie dosyć silnie zaczyna zarysowywać się również współpraca Klubu z władzami samorządowymi Ziemi Pleszewskiej.

 


Wiele informacji o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.vega.pleszew.pl. Każdy może zostać członkiem naszego Klubu. Wystarczy tylko przyjść na spotkanie członków w każdy drugi czwartek miesiąca. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!!!

 

 

Oferta:

  • Obozy żeglarskie
  • Organizacja rejsów morskich