jk nord logo 150x150

Adres:

Jacht Klub NORD
ul. Kaliska 22/4a
63-400 Ostrów Wlkp
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komandor Klubu: Sławomir Sikora

Spotkania odbywają się w piątki o godz. 19-stej

 

Kilka słów o sobie:

Początek istnienia klubu datujemy na 1969 rok. Od tego czasu głównym działaniem klubu jest organizacja szkoleń na podstawowe stopnie żeglarskie oraz organizacja rejsów zarówno śródlądowych jak i morskich. Co roku organizujemy kurs na stopień żeglarza jachtowego, ostatnimi czasy nad jeziorem Drawsko. Wielu naszych członków aktywnie uczestniczy w życiu żeglarskim spędzając swój wolny czas na jachtach przemierzając bliższe lub dalsze jeziora, morza i oceany. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy w każdy piątek na spotkania klubowe do siedziby naszego klubu oraz do odwiedzenia strony internetowej zamieszczonej pod adresem: www.jknord.org.pl, gdzie można się dowiedzieć czegoś więcej na temat naszego stowarzyszenia.

Oferta:

  • kursy na żeglarza jachtowego
  • obozy żeglarskie
  • rejsy morskie
  • rejsy śródlądowe